knygos

T. Colin Campbell, Ph. D. ir Thomas M. Campbell II “Natūralus būdas išvengti ligų. Kinijos studija“

DSC_0023Tai viena tų knygų, kurias reikia skaityti susikaupus ir niekur nepaskubėsi. Ji pas mane atsirado tik dabar, tačiau ją norėčiau pasiūlyti perskaityti pačią pirmą, kai tik sugalvoji pakeisti savo gyvenimą į gerą. Čia nėra tik graži istorija, kuri sudėta iš vieno ar dviejų žmonių patirties, kuria nori pasidalinti iš geros valios, kad padėti kitiems. Šioje knygoje gausu ilgamečių tyrimų, daugybė šaltinių.. beje, šaltinių sąrašas užima 30 puslapių. Nežinau ar tau tai ką nors sako, tačiau man tai sako, kad ši knyga yra verta ne tik paprastų žmonių dėmesio, bet nepakenktų ir gydytojams perskaityti, kurie neretai visai nesupranta mitybos reikšmės ir kaip ji veikia žmogų. Šioje knygoje būtent apie tai ir rašoma.

Čia pateikta daugybės tyrimų vertinimas, lyginimas, atskleidžiama kaip atliekami moksliniai tyrimai, kada verta priimti kaip tiesą, o kada jie būna iškreipti, nupirkti ir pan. Deja skaidrumo medicinoje mažai ir labiausiai propaguojama yra ne tai, kas padėtų geriau jaustis paprastam žmogui, bet tai, kas yra naudinga farmacijai bei pieno ir gyvūlininkystės pramonei.

Daugelis priešinasi augalinei mitybai ir vienas iš argumentų būna, kad tokioje mityboje trūksta baltymų. Kinijos studija atskleidžia, kad būtent gyvūninės kilmės baltymai yra “prabangos“ ligų priežastis, o augalinėje mityboje yra gausu visų žmogui reikalingų medžiagų (išskyrus vitaminą b12, dėl kurio vis dar vyksta diskusijos), tiesiog reikia valgyti įvairų maistą (daržovės, vaisiai, grūdinės kultūros, ankštiniai, sėklos). O toks mėsos ir pieno produktų propagavimas yra tik pramonės nenoras užleisti savo pozicijų – tai tiesiog verslas. Tačiau apie tai aš nesiplėsiu – paskaityk! Tikrai rekomenduoju tai perskaityti ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo artimųjų, dėl savo vaikų!

Greitai paruošiu daugiau įžvalgų iš šios knygos, tad kantrybės 😉

 

Reklama

3 komentarai “T. Colin Campbell, Ph. D. ir Thomas M. Campbell II “Natūralus būdas išvengti ligų. Kinijos studija“

  1. Atgalinis pranešimas: Odė obuoliams ;) | Vegan planeta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s